خدمات تشریفات برگزاری مراسم عقد و عروسی در تهران و کرج

مراسم ها و عروسی های شما را تبدیل به خاطره ای جاودانه میکنیم . تالارهای برگزاری و امکانات تشریفات خدمات عروسی 100 سرویس در تهران , کرج و شهر یار مستقر هستند . علاوه بر تالارهای ذکر شده ما آمادگی برگزاری و ارائه خدمات عروسی و تشریفات مجالس را در اقصی نقاط کشور داریم . برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید . با بهترین قیمت شما را کمک خواهیم کرد تا جاودانه ترین مراسمات عروسی خود را برگزار کنید.

خدمات عروسی

ایران عروس مرکز تخصصی ارائه دهنده خدمات عروسیو تشریفات در ایران با بهترین قیمت و تیم های تخصصی و خوش فکر در ارائه خدمات مجالس , عروسی , سفره آرایی و تشریفات آماده ارائه خدمات در اقصی نقاط ایران میباشد . برای مشاهده نمونه کارهای ما در زمینه خدمات مجالس و عروس به گالری تصاویر مراجعه نمایید.

اصول و تکنیک های خدمات عروسی

اشاره به بعضی مراسم و مجالس عروسی و عنوان کردن بعضی ازآنها برای خوانندگان مفید است.  در خدمات عروسیپذیرایی,مسافرت,جلسات,مراسم,سمینار,بازدید,نمایشگاه از جمله این مراسم و مجالس است.

خدمات و تشریفات مجالس عروسی

 کلینیک تخصصی ارائه دهنده خدمات تشریفات مجالس و خدمات عروسی 100 سرویس  طراح خاطره های ماندگار

طراحی خاطرات آینده خود را به ما بسپارید

271روز15ساعت11دقیقه8ثانیه

خدمات عروسی 100 سرویس

رنگ و بوی تفاوت بگیرید با 100 سرویس و مجالستان را با کمترین هزینه توسط خوش فکرترین طراحان و مجلس گردانان ما خاص کنید . حتی اگر بیشترین هزینه را هم بکنید مطمئن نباشید که میتوانید خاص ترین باشید . خاص بودن یک مجلس عروسی نیاز به طراح خاص دارد.

ما قدمت زیادی نداریم اما ایده های فوق العادی ای برای طراحی خاطرات شما و اجرای مجالس و عروسی های شما داریم . گواه ادعای ما مجالسی است که برگذار کرده ایم و تبلیغاتی که مشتریانمان برایمان میکنند.

محدوده خدمات دهی 100 سرویس

همه جای ایران سرای من است . 100 سرویس آمادگی دارد در هر شهر و استان کشور متناسب با نیاز و امکانات موجود توسط برترین های طراحی مجالس و لباس عروسی ایران خدمات مورد نظرتان را برای برگذاری مجلس عروسی شما ارائه دهد.

خدمات مجالس عروسی در تهران

شهر تهران مرکز اصلی استقرار و حوضه اصلی خدمات دهی 100 سرویس جهت برگزاری مجالس و عروسی های شماست . امکانات بینظیری را برای شما فراهم کرده ایم.

خدمات مجالس و عروسی در کرج

استان البرز , شهرستان کرج , شهریار , اندیشه و حومه تهران هم به خاطر نزدیکی با دفتر مرکزی , تالارها و باغ های گروه 100 سرویس جزء مهمترین و اصلی ترین مراکز جهت ارائه خدمات مجالس و عروسی 100 سرویس میباشند.

طراحی لباس عروس

طراحی مناسب لباس عروس همواره یکی از مهمترین دغدغه های مسئولان و برگزارکننده های عروسی میباشد . تیم طراحی لباس عروس 100 سرویس از برترین طراحان ایران و خارجی برگزیده شده اند.

طراحی لباس در مجالس عروسی

مهسا غیاثی – طراح ارشد لباس عروس

طراحی مجالس

رضا شرفی مدیر ارشد واحد طراحی تشریفات و لباس

طراحی لباس در مجالس عروسی

الهام پارسا طراح بین المللی لباس عروس و ماشین عروس در خدمات عروسی 100 سرویس

طراحان مجالس عروسی

طراحی مجالس

زهرا شرفی – عضو ارشد دپارتمان طراحی مجالس و تشریفات عروسی

طراحی لباس در مجالس عروسی

حدیث شرفی گریمور و آرایشگر عروس

طراحی مجالس

حسین کمال طراح صحنه و تسریفات عروسی 100 سرویس

منو های خدمات مراسم عروسی

تنوع در خدمات با گستره ای از انواع پلان های شام , پذیرایی , آرایش عروس , تزئین ماشین و طراحی و دکوراسیون را از 100 سرویس بخواهید

منو پذیرایی در مجالس عروسی

چندین منو متنوع برای هر سلیقه ای در نظر گرفته ایم . علاوه بر آن هر آنچه شما اراده کنید را برایتان فراهم میکنیم. تا بهترین پذیرایی ممکن را از مهمانان مراسم عروسی شما داشته باشیم

خدمات شام مجالس عروسی

در خدمات عروسی 100 سرویس میتوانید گسترده ترین منو غذایی را برای برای شام عروسی و مجالستان سفارش دهید . شاید نیاز نباشد رکورد هزینه کردن را بشکنید

 برگذاری مراسم عروسی

تالار های برگزاری مراسم عروسی خدمات مجالس و عروسی 100 سرویس

چندین تالار با طراحی مدرن و خاص و چندین باغ را برای برگذاری مجلل و به یادماندنی مراسمات و مجالس عروسی شما آماده کرده ایم.

باغ تالار برگذاری عروسی ونوس

باغ تالار ونوس در شرق تهران مکانی مناسب برای برگذاری مجالس و عروسی های شما

خدمات تشریفات مجالس ایران عروس - 100 سرویس

باغ تالار برگزاری مراسمات عروسی  الهیه

در برترین نقطه شمال تهران منتظر شما هستیم تا خدمت گذارتان باشیم

خدمات برگذاری مراسم عروسی

خدماتی متفاوت برای مجالس خاص شما

مراسمات خاص خود را به ما بسپارید تا به شکلی ویژه آنها را برگزار کنیم . برترین مرکز ارائه خدمات و تشریفات مجال و عروسی در تهران و کرج هستیم.

 خدمات مجلس عروسی ایران عروس در سال 1394 در شهر تهران - ونک

عکس نمونه از مجلس عروس برگزار شده توسط ایران عروس در سال 94

عکس خدمات مجلس ختم در شهرک غرب تهران

تصویر خدمات مجلس عقد و سفره آرایی در تهران

خدمات مجالس تشریفات سمینارها و کنفرانس سران - تهران 94

عکس نمونه از خدمات مجالس عروس در شهرستان کرج سال 95

برگزاری مراسم عروسی در تهران و کرج

باغ تالار سپیدار جهت برگزاری مراسم عروسی

غرب تهران و شیک ترین باغ تالاری که میتواند مجالس عروسی و سایر مراسمات شمارا خاطره کند. باغ تالار اختصاصی برگزاری مراسم عروسی سپیدار برای شماست.

باغ تالار جهت خدمات عروسی

برگزرای مراسمات عروسی با خدمات متفاوت تشریفات

با بیش از 60 تالار , باغ , هتل , سالن آمفی تئاتر و.. در تهران و کرج قرارداد داریم تا بتوانیم خدمات مورد نظرتان را در نزدیکترین مکان به شما ارائه دهیم . و مجالس و مراسمات شما را متفاوت تر از همیشه برگزار کنیم.

تشریفات خدمات عروسی

تشریفات و خدمات عروسی با مهمانان خارجی

در خدمات عروسی ایران عروسی برای پذیرایی مهمانان خارجی در خدمات عروسی : 1)تهیه هتل محل اقامت خدمات عروسی 2)تهیه برنامه غذایی  3)تهیه سرویس رفت وآمد   4)تهیه برنامه وتعیین اعلام محل جلسات با نظر میزبان    5)کسب اجازه از اماکن مورد بازدید  6)همراهی گروه در تمام مدت اقامت   7)تنظیم مراسم استقبال خدمات عروسی  8)انجام خدمات گمرکی    9)تهیه محل مناسب و تنظیم برنامه وقت آزاد مهمانان   10)تهیه هدایای مناسبخدمات عروسی    11)دعوت کردن از مترجم مورد نیاز   12)هماهنگی بارسانه ها و خبرگزاریها جهت پوشش خبری

تشریفات مهمانان داخلی عروسی

در مرحله پذیرایی مهمانان داخلی خدمات عروسی: 1)تهیه برنامه ها وتعیین محل جلسات   2)تهیه هتل و خوابگاه     3)تهیه برنامه پذیرایی درطول مدت اقامت  4)راهنمایی و همراهی گروه در کلیه برنامه ها   5)کسب اجازه لازم جهت اماکن مورد نیاز   6)تنظیم محل مناسب جهت مهمانی

تشریفات مسافرت خدمات عروسی

یکی دیگر ازمراسمات مسافرت است که تشریفات خاص خودرا لازم دارد و دوگونه است. الف)مسافرتهای داخلی    ب)مسافرتهای خارجی
الف)مسافرتهای داخلی:1)تنظیم برنامه سفر با مدیریت و دفتر رئیس سازمان خدمات عروسی  2)تهیه بلیط وتعیین محل اقامت با نظر مدیریت سازمان
ب)مسافرتهای خارجی:1)تهیه بلیط با هماهنگی دفترتدارکات 2)هماهنگی با وزارت مربوط و…

هزینه های تشریفات خدمات عروسی

در جریان کنترلهای صورت­ گرفته خدمات عروسی ممکن است پرسشهایی مطرح شودکه برخی از مهمترین آنها عبارتند از : آیا اصولاً صرف هزینه­ های خدمات عروسی توجیه پذیر است؟ چرا سازمان باید زیر بـار این هزینه های خدمات عروسی برود؟ آیا این هزینه­ ها دارای ارزش هستند؟ و آیا سازمان نسبت به هزینه­ ای که متحمل می شود، ارزشهایی نصیب خود خواهد ساخت؟

خدمات عروسی جشنواره

و انجام امور تشریفاتی جشنواره  خدمات عروسی  و نظارت بر انتخاب جوایز و تهیه آن   و برنامه ریزی و برگزاری مراسم توزیع جوایز  و تهیه کارت دعوت وبروشورهای مربوطه به جشنواره    و دعوت از مهمانان  همچنین در خدمات عروسی تنظیم برنامه های قابل اجرا     7)تهیه فهرست از مراسم های ویژه

خدمات عروسی ایران عروس

بیش از 10 سال در کنار شما بوده ایم . هر لبخندی که بر لبان شما نشانده ایم بارقه امیدی در دل ما روشن کرده و ما را در راهمان ثابت قدم تر نموده است . ایران عروس با ارائه برترین سرویس ها و خدمات عروسی در تمامی استانهای کشور در کنار شما ست تا لحظه های شاد خود را با ما ثبت کنید

خدمات تشریفات عروسی

تشریفات عروسی را شاید بتوان اصلی ترین بخش یک مجلس عروسی در نظر گرفت . تشریفات مجلس عروسی میتواند شامل خدمات پذیرایی , شام , آرایش عروس , تزئینات ماشین عروس , طراحی سفره , طراحی سن و کلیه آیتم های مرتبط با برگذاری مجلس عروسی را شامل میشود .

وقتی یک مجلس عروسی در سطح یک از نظر تشریفات برگذار میشود نمیتوان انتظار داشت که خدمات ارائه شده در آن مجلس هزینه ای کمتر از 30 ملیون تومان را داشته باشد . البته عوامل متعدد و بسیاری بر روی قیمت انجام خدمات مجلس عروسی تاثیر گذارند که بصورت خلاصه به شرح زیرند

عوامل موثر بر قیمت خدمات تشریفات عروسی

عواملی که بری روی قیمت تمام شده خدمات انجام تشریفات عروسی تاثیر گذارند را میتوان در عوامل زیر خلاصه کرد.

قیمت خدمات آرایش عروس

قیمت خدمات تزئینات ماشین عروس

قیمت خدمات شام عروسی

قیمت تشریفات پذیرایی عروسی

قیمت خدمات طراحی سن و دکوراسیون مجلس عروسی

قیمت خدمات سفره آرایی مجلس عروسی

و قیمت سایر عوامل موثر بر خدمات تشریفات مجلس عروسی

خدمات عروسی – خبرنامه ساحل تشریفات

خدمات عروسی. خدمات عروسی. aph#r3. © کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ساحل تشریفات می باشد.

خدمات عروسی ایران عروس با 10 سال سابقه درخشان در مناطق تهران

گروه موزیک عروسی، گروه موزیک نامزدي ، گروه موزیک تولد، گروه موزیک مراسم عروسی، گروه موزیک برای تولد، گروه موزیک جهت نامزدی ، گروه موزیک برای بعد تالار.

خدمات عروسی شب آرا

خدمات عروسی شب آرا 22512752 – … خدمات عروسی شب آرا. اطلاعات کلی شرکت; خدمات و محصولات; کاتالوگ محصولات وخدمات; برخی از مشتریان; گالری عکس; تماس با ما.

خدمات عروسی ستاره طلایی ماندگار – دیزاین باغ – کلیپ

 خدمات عروسی ستاره طلایی ماندگار – دیزاین باغ. 1. آدرس: سعادت آباد بین میدان کتاب و سرو ساختمان نگار طبقه 3 واحد 70 تلفن: 09121901068 …

سفره عقد سیمُن CeeMon – خدمات عروسی

سفره عقد سیمُن CeeMon – خدمات عروسی – طراحی و اجرای زیباترین و شیکترین سفره عقد سیمُن با طراحی و مدیریت خانــم محقــقی – سفره عقد سیمُن CeeMon.

خدمات عروسی – تشریفات اسداللهی – پیام سرا

كلمات كليدي آگهي: تشریفات ، تشریفات اسداللهی ، خدمات مجالس ، خدمات عروسی ، مجالس ومراسم ، باغ عروسی ، تشریفات عروسی ، برگزاری مجالس ، برگزاری عروسی …

خدمات مجالس عروسي | جستجو در وبلاگها | وبلاگ 24 – مرجع وبلاگ فارسی – 1

خدمات مجالس عروسي. نتایج جستجوی عبارت خدمات مجالس عروسي از بین کلیه اطلاعات و وبلاگهای ثبت شده در سایت در زیر نمایش داده شده است و شما میتوانید با کلیک …

طرح آماده تراکت تبلیغاتی خدمات عروسی – گرافیک دانلود، بزرگترین …

طرح آماده تراکت تبلیغاتی خدمات عروسی را می توانید رایگان از سایت گرافیک دانلود دریافت نمایید و از این تراکت ها برای تبلیغاتیخدماتی مثل فیلمبرداری.

تشریفات و خدمات مجالس عروسی آرشام – خدمات عروسی دی جی آرشام(این …

خدمات عروسی دی جی آرشام: اجرا موزیک اورجینال توسط دی جی آرشام. کرایه استیج با کمترین هزینه همراه با نصب. کرایه باند. و در آینده نزدیک. آتیله عروس وداماد. نورپردازی.

لیست قیمت خدمات عروسی

خدمات عروسی در تهران

خدمات عروسی در کرج

خدمات عروسی در سایر استانها

خدمات عروسی در استان قزوین

نمونه تصاویر پروژه های خدمات عروسی در استان قزوین را در این صفحه ببینید

 خدمات عروسی در استان قم

خدمات عروسی در استان البرز

نمونه تصاویر پروژه های خدمات عروسی در استان البرز

خدمات عروسی در استان سمنان

خدمات عروسی در استان اصفهان

خدمات عروسی در استان آذربایجان شرقی

برای مشاهده نمونه کارهای اجرا شده خدمات عروسی در استان آذربایجانشرقی , شهر تبریز و سایر شهر های این استان کلیک نمایید.

تصاویر خدمات عروسی

خدمات عروسی در تهران

 تصاویر خدمات مجلس عروسی

تصویر خدمات مجلس عروسی در تهران سال 94

خدمات مجلس عروسی ایران عروس در سال 1394 در شهر تهران - ونک

تصویر خدمات دهی ایران عروس – مجلس عروسی در تیر ماه 94

عکس نمونه از مجلس عروس برگزار شده توسط ایران عروس در سال 94

تصویر خدمات مجلس ختم اسفند 94

عکس خدمات مجلس ختم در شهرک غرب تهران

دانلود کارت ویزیت خدمات عروسی

دانلود نمونه کارت ویزیت خدمات عروسی PSD لایه باز – شماره ۲۷۱ … مناسب موضوع عروسی می باشد که برای شغل برنامه ریز مراسم عروسی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات عروسی فرح – رویدادها

خدمات عروسی فرح ندارد. … عروسی فرح. اطلاعات نقشه محصولات نظرات. اطلاعات نقشه محصولات نظرات. به اشتراک گذاشتن. برچسب‌ها. سالن زیبایی. اپیلاسیون. خدمات ناخن …

خدمات عروسی کهریزسنگ – نیاز روز

مجری انواع خدمات بادکنک آرایی ، گل آرایی و سایر … … تشریفات مجالس و مراسم از قبیل : مراسم عروسی ، جشن های تولد و سایر مراسم مناسبتی … … امروز ٠٠:٠١ – شراره های …

خدمات مجالس عروسی : از صفر تا صد خدمات عروسی – برگزاری مجالس

خدمات مجالس عروسی : از صفر تا صد خدمات عروسی. تشریفات مجالس ماهان اتاق عقد بی نظیر و رویایی میوه در 4 مدل شیرینی دسته گل عروس ماشین عروس به همراه گل آرایی

تشریفات مجالس آریا رشت باغ عروسی رشت خدمات عروسی رشت عروسی در …

تشریفات مجالس آریا رشت باغ عروسی رشت خدمات عروسی رشت عروسی در رشت. تشریفات مجالس آریا رشت باغعروسی رشت خدمات عروسی رشت عروسی در رشت.

خدمات عروسی – تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی

 آماده سازی و تزئین سفره عقد همواره یکی از بخش های مهم جهت برگزاری مراسم عروسی است. هر بخش از سفره عقد علاوه بر زیبایی و تزئین آن، دارای معانی …

گزارشی خواندنی از بازار جدید خدمات عروسی/ آتلیه در آنتالیا، عقدکنان در …

www.ghatreh.com/…/گزارشی-خواندنی-بازار-جدید-خدماتعروسی-آت…

Aug 19, 2015 – برگزاری مراحل مختلف مراسم عروسی در ترکیه و برخی دیگر از کشورهای همسایه خدمات جدیدی است که اخیرا رونق گرفته است.

برچسب خدمات عروسی شرق تهران – موسسه تشریفات ثمین|تشریفات …

موسسه تشریفات ثمین|تشریفات مجالس,خدمات عروسی,برگزاری نامزدی,باغ تالار – تشریفات مجالس ثمین با مدیریت آقای بهمن قطبی ارائه دهنده خدمات مجالس عروسی,گل …

“–ثمین-“–خدمات-عروسی،-برگزاری-نامزدی – BitBit.ir | املاک

… و آکواریومخدمات دامپزشکیلوازم جانبیفروشگاه · سایر کالا وخدمات >خدمات مجالس و مراسم. تشریفات مجالس وعروسی ” ثمین “خدمات عروسی، برگزاری نامزدی، باغ تالار،.

هدف ما حذف خدمات عروسی نیست/ استفاده زوج‌های جوان از تجارب یکدیگر

یک فعال حوزه ازدواج گفت: استرس‌های ابتدای زندگی سبب بروز نگرانی و دلسردی می‌شود که استفاده از خدمات ازدواج آسان می‌تواند از این نگرانی‌ها بکاهد. ادامه‌ی خبر را از …

خدمات مجلس عقد – خرداد 95

تصویر خدمات مجلس عقد و سفره آرایی در تهران

تصویر خدمات تشریفات عروسی سالن اجلاس سران

خدمات مجالس تشریفات سمینارها و کنفرانس سران - تهران 94

تصویر خدمات برگزیده مجالس عروسی در کرج

عکس نمونه از خدمات مجالس عروس در شهرستان کرج سال 95

آرایش عروس

این روزها که بساط جشن و مناسبت های ارزشمند مذهبی به راه است، شاید خیلی ها برای برگزاری مراسم نامزدی یا عروسی شان آماده شوند. بنابراین وقت خوبی است تا کمی هم درباره بهتر برگزار کردن این مراسم صحبت کنیم. این بار، روی صحبت مان با عروس خانم هاست که قرار است ستاره مجلس باشند.

این روزها که بساط جشن و مناسبت های ارزشمند مذهبی به راه است، شاید خیلی ها برای برگزاری مراسم نامزدی یا عروسی شان آماده شوند. بنابراین وقت خوبی است تا کمی هم درباره بهتر برگزار کردن این مراسم صحبت کنیم. این بار، روی صحبت مان با عروس خانم هاست که قرار است ستاره مجلس باشند.

زیباترین خدمات آرایش عروس

آرزوی هر عروسی است که زیباترین و ماندگارترین عکس ها را از جشن هایش داشته باشد. اما چنین آرزویی بدون داشتن یک آرایش مناسب و لباس مناسب امکان پذیر نیست. لازم نیست آرایش گران قیمت و لباس فوق العاده خاصی داشته باشید. اتفاقا این از آن مواردی است که هر چه ساده تر بگیرید، بهتر و ماندگارتر می شود. ما برای شما توصیه هایی داریم که حتی در صورتی که بخواهید خودتان، خودتان را آرایش کنید، به کارتان می آید.

می خواهید یک عروس متفاوت باشید؟ قصد دارید همیشه به خاطر بسپارید که در تابستان عروس شده اید؟ به فکرتان رسیده که از آفتاب داغ تابستان استفاده کنید و با پوستی برنزه راهی مراسم تان شوید؟ خب این ایده اگرچه خطر دلزدگی در سال های بعد را دارد، اما اگر برای چنین کاری مصمم هستید، توصیه می کنیم برنزه کردن را دو هفته قبل از عروسی شروع کنید تا در روز جشن پوستتان نارنجی یا مصنوعی به نظر نیاید. بهتر است یک بار کامل از پوست لایه برداری کنید و به یاد داشته باشید که گردن و سینه نیز باید رنگی مشابه صورت داشته باشند.

زیبایی هایتان را نشان دهید

شما باید به ویژگی هایی اهمیت بدهید که بیش از همه دوست دارید، در روز عروسی شما می خواهید خودتان باشید اما در زیباترین صورت ممکن. پس اگر چشمانتان را بیشتر دوست دارید، با خط چشم و ریمل با آنها بازی کنید. اگر لب هایتان برایتان مهم تر است، از سایه روشن یا رژ لب درخشان استفاده کنید. هر آنچه که فکر می کنید شما را زیباتر جلوه می دهد به کار ببرید. اما بدترین کار این است که احساس کنید تغییر بسیار بزرگی رخ داده و حتی شما تبدیل به شخص دیگری شده اید!

عروس ها باید از چه شیوه های آرایشی استفاده کنند تا در عکسهایشان زیباتر شوند؟ این سوالی است که بیشتر عروس ها می پرسند. از آنجایی که فلاش عکاسی به سایه های صورتی نیروی بیشتر می بخشد، حتی مقداری زردی نیز به پوست شما می افزاید. از اصلاح کننده رنگ برای پوشاندن حلقه های تیره زیر چشم (بخصوص اگر شب قبل درست نخوابیده اید و احتمالاً این حلقه ها در زیر چشمان شما افتاده است) استفاده کنید.

آرایشتان را با پودر ثابت کنید و مطمئن شوید که پوستتان مات شود تا در عکس ها براق نیفتد. همینطور رژلبی را انتخاب کنید که کمی از حد معمولی که استفاده می کنید روشن تر باشد. زیرا لب های کمرنگ در عکس، محوتر به نظر می آیند.

یک آرایش عروس  ماندگار

عروس چطور می تواند مطمئن باشد آرایشش در تمام طول روز باقی می ماند؟ برای چشم ها، استفاده از سایه ها و خط چشم با ماندگاری بالا و اتمام آن با سایه روشن روی استخوان زیر ابرو برای جلوه دادن به چشم مناسب است. روی گونه هایتان از دو نوع رژ گونه استفاده کنید، اولی نوع خنثی که از برآمدگی گونه شروع شده و به سمت خط موهایتان می رود و دومی سایه ی روشنی که فقط روی برآمدگی گونه استفاده می شود. برای ماندگاری رنگ لبهایتان نیز قبل از استفاده از رژ لب، دور لب را خط کشیده و حتی روی لب را نیز با مداد کاملا پر کنید.

قبل از آرایش عروسی چه بخوریم و چه نخوریم

رژیم آبی بسیار مناسب است، آب بسیار زیادی بنوشید تا تمام سموم از بدن و پوست شما خارج شود. حتما از نرم کننده پوست استفاده کنید تا ملایمت پوست شما حفظ شود. از دو هفته قبل از مراسم، میوه و سبزیجات زیاد بخورید و دور غذاهای چرب، شیرین و پرادویه، فست فودها و هله هوله هایی مثل چیپس و پفک را از یک ماه قبل خط بکشید. این غذاها پوست را کدر، خسته و تیره و جوش دار می کنند.